Poniżej zamieszczamy skład Sejmu VIII kadencji – 460 posłów z podziałem na ugrupowania i okręgi wyborcze.
- Zwycięzca głosowania z 25 października – Prawo i Sprawiedliwość – otrzyma 235 mandatów.
- Drugiej w wyborach Platformie Obywatelskiej przypadnie 138 mandatów,
- ruchowi Kukiz’15 – 42 mandaty,
- Nowoczesnej – 28 mandatów,
- Polskiemu Stronnictwu Ludowemu – 16 mandatów,
- a Mniejszości Niemieckiej – 1 mandat.
Okręg nr 1 – Legnica
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Adam LIPIŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Elżbieta WITEK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Marzena MACHAŁEK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Krzysztof KUBÓW |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Wojciech ZUBOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Ewa SZYMAŃSKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Stanisław HUSKOWSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Ewa DROZD |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Zofia CZERNOW |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Robert KROPIWNICKI |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Robert WINNICKI |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Elżbieta STĘPIEŃ
|
Okręg nr 2 – Wałbrzych
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Michał DWORCZYK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Anna ZALEWSKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Wojciech MURDZEK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Tomasz SIEMONIAK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Izabela MRZYGŁOCKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Monika WIELICHOWSKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Agnieszka KOŁACZ-LESZCZYŃSKA |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Ireneusz ZYSKA
|
Okręg nr 3 – Wrocław
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Mirosława STACHOWIAK-RÓŻECKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Piotr BABIARZ |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jacek ŚWIAT |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Beata KEMPA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Przemysław CZARNECKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Mariusz JĘDRYSEK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Alicja CHYBICKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Jacek PROTASIEWICZ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Aldona MŁYŃCZAK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Michał JAROS |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Sławomir PIECHOTA |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Kornel MORAWIECKI |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Krzysztof MIESZKOWSKI |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Joanna AUGUSTYNOWSKA
|
Okręg nr 4 – Bydgoszcz
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Tomasz LATOS |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Piotr KRÓL |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Bartosz KOWNACKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Ewa KOZANECKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Łukasz SCHREIBER |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Zbigniew PAWŁOWICZ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Teresa PIOTROWSKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Paweł OLSZEWSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Krzysztof BREJZA |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | Eugeniusz KŁOPOTEK |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Paweł SKUTECKI |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Michał STASIŃSKI
|
Okręg nr 5 – Toruń
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Krzysztof CZABAŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Iwona MICHAŁEK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Łukasz ZBONIKOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Anna SOBECKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jan ARDANOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Joanna BOROWIAK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Arkadiusz MYRCHA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Tomasz LENZ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Antoni MĘŻYDŁO |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Tomasz SZYMAŃSKI |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | Zbigniew SOSNOWSKI |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Paweł SZRAMKA |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Joanna SCHEURING-WIELGUS
|
Okręg nr 6 – Lublin
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Elżbieta KRUK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Krzysztof MICHAŁKIEWICZ |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Gabriela MASŁOWSKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jarosław STAWIARSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jerzy BIELECKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Krzysztof SZULOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Lech SPRAWKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Krzysztof GŁUCHOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Artur SOBOŃ |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Sylwester TUŁAJEW |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Joanna MUCHA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Włodzimierz KARPIŃSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Wojciech WILK |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | Jan ŁOPATA |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Jakub KULESZA
|
Okręg nr 7 – Chełm
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Beata MAZUREK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Sławomir ZAWIŚLAK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jan SZEWCZAK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Marcin DUSZEK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Teresa HAŁAS |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Piotr OLSZÓWKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Agata BOROWIEC |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Adam ABRAMOWICZ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Grzegorz RANIEWICZ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Stanisław ŻMIJAN |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | Genowefa TOKARSKA |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Jarosław SACHAJKO
|
Okręg nr 8 – Zielona Góra
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Marek AST |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Elżbieta RAFALSKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jerzy MATERNA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Artur ZASADA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jacek KURZĘPA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Stefan NIESIOŁOWSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Bożenna BUKIEWICZ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Tomasz KUCHARSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Katarzyna OSOS |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Krystyna SIBIŃSKA |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Jarosław PORWICH |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Paweł PUDŁOWSKI
|
Okręg nr 9 – Łódź
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Piotr GLIŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Joanna KOPCIŃSKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Piotr PSZCZÓŁKOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Waldemar BUDA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Włodzimierz NYKIEL |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Cezary GRABARCZYK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Małgorzata NIEMCZYK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Iwona ŚLEDZIŃSKA-KATARASIŃSKA |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Piotr APEL |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Katarzyna LUBNAUER
|
Okręg nr 10 – Piotrków Trybunalski
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Antoni MACIEREWICZ |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Anna MILCZANOWSKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Robert TELUS |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Grzegorz WOJCIECHOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Krzysztof MACIEJEWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Dariusz KUBIAK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Dorota RUTKOWSKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Elżbieta RADZISZEWSKA |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Rafał WÓJCIKOWSKI
|
Okręg nr 11 – Sieradz
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Tomasz RZYMKOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Witold WASZCZYKOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Piotr POLAK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Grzegorz SCHREIBER |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Marek MATUSZEWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Beata MATEUSIAK-PIELUCHA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Tadeusz WOŹNIAK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Łukasz RZEPECKI |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | Paweł BEJDA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Cezary TOMCZYK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Agnieszka HANAJCZYK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Artur DUNIN
|
Okręg nr 12 – Kraków
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Beata SZYDŁO |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Marek POLAK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jarosław SZLACHETKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Ewa FILIPIAK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Zbigniew BIERNAT |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Marek SOWA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Dorota NIEDZIELA |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Józef BRYNKUS
|
Okręg wyborczy nr 13 – Kraków
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Jerzy MEYSZTOWICZ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Józef LASSOTA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Lidia GĄDEK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Bogusław SONIK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Ireneusz RAŚ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Rafał TRZASKOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Elżbieta DUDA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Ryszard TERLECKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Barbara BUBULA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jacek OSUCH |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Andrzej ADAMCZYK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jarosław GOWIN |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Małgorzata WASSERMANN |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Agnieszka ŚCIGAJ
|
Okręg nr 14 – Nowy Sącz
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Piotr NAIMSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Józef LEŚNIAK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Anna PALUCH |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Wiesław JANCZYK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Barbara BARTUŚ |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Arkadiusz MULARCZYK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Edward SIARKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jan DUDA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Andrzej CZERWIŃSKI |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Elżbieta BOROWSKA
|
Okręg nr 15 – Tarnów
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Włodzimierz BERNACKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Michał WOJTKIEWICZ |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Urszula RUSECKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Wiesław KRAJEWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Józefa SZCZUREK-ŻELAZKO |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Anna CZECH |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Urszula AUGUSTYN |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | Władysław KOSINIAK-KAMYSZ |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Norbert KACZMARCZYK
|
Okręg nr 16 – Płock
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Wojciech JASIŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Marek OPIOŁA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Maciej WĄSIK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Maciej MAŁECKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Robert KOŁAKOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Józef KUREK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Marcin KIERWIŃSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Elżbieta GAPIŃSKA |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | Piotr ZGORZELSKI |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Marek JAKUBIAK
|
Okręg nr 17 – Radom
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Marek SUSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Wojciech SKURKIEWICZ |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Andrzej KOSZTOWNIAK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Dariusz BĄK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Anna KWIECIEŃ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Leszek RUSZCZYK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Anna BIAŁKOWSKA |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | Mirosław MALISZEWSKI |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Robert MORDAK
|
Okręg nr 18 – Siedlce
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Marek ZAGÓRSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Krzysztof TCHÓRZEWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Arkadiusz CZARTORYSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Henryk KOWALCZYK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Krystyna PAWŁOWICZ |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Grzegorz WOŹNIAK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Teresa WARGOCKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Daniel MILEWSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Jolanta HIBNER |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Czesław MROCZEK |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | Marek SAWICKI |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Anna SIARKOWSKA
|
Okręg nr 19 – Warszawa
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jarosław KACZYŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Mariusz KAMIŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Małgorzata GOSIEWSKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Artur GÓRSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jarosław KRAJEWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Ewa TOMASZEWSKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Małgorzata WYPYCH |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Paweł LISIECKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Ewa KOPACZ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Andrzej HALICKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Joanna KLUZIK-ROSTKOWSKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Joanna FABISIAK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Marcin ŚWIĘCICKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Michał SZCZERBA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Roman KOSECKI |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Paweł KUKIZ |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Jacek WILK |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Ryszard PETRU |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Kornelia WRÓBLEWSKA |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Zbigniew GRYGLAS
|
Okręg nr 20 – Warszawa
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Mariusz BŁASZCZAK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Andrzej SMIRNOW |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jacek SASIN |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Anita CZERWIŃSKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jan SZYSZKO |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Piotr UŚCIŃSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Małgorzata KIDAWA-BŁOŃSKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Michał KAMIŃSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Kinga GAJEWSKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Jan GRABIEC |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Stanisław TYSZKA |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Kamila GASIUK-PIHOWICZ
|
Okręg nr 21 – Opole
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jerzy ŻYŻYŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Sławomir KŁOSOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Patryk JAKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Antoni DUDA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Leszek KORZENIOWSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Rajmund MILLER |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Tomasz KOSTUŚ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Ryszard WILCZYŃSKI |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Janusz SANOCKI |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Paweł GRABOWSKI |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Witold ZEMBACZYŃSKI |
Komitet Wyborczy Wyborców Mniejszość Niemiecka | Ryszard GALLA
|
Okręg nr 22 – Krosno
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Marek KUCHCIŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Anna SCHMIDT-RODZIEWICZ |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Piotr URUSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Piotr BABINETZ |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Andrzej MATUSIEWICZ |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Stanisław PIOTROWICZ |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Bogdan RZOŃCA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Marek RZĄSA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Joanna FRYDRYCH |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | Mieczysław KASPRZAK |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Wojciech BAKUN
|
Okrąg nr 23 – Rzeszów
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Józefa HRYNKIEWICZ |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Wojciech BUCZAK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Kazimierz MOSKAL |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Zbigniew CHMIELOWIEC |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Andrzej SZLACHTA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Kazimierz GOŁOJUCH |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jan WARZECHA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Krystyna WRÓBLEWSKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Halina SZYDEŁKO |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Mieczysław MIAZGA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jerzy PAUL |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Rafał WEBER |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Krystyna SKOWROŃSKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Zdzisław GAWLIK |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Maciej MASŁOWSKI
|
Okręg nr 24 – Białystok
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Krzysztof JURGIEL |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jarosław ZIELIŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Dariusz PIONTKOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Lech KOŁAKOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jacek ŻALEK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Bernadeta KRYNICKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Kazimierz GWIAZDOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jacek BOGUCKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Robert TYSZKIEWICZ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Bożena KAMIŃSKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Tomasz CIMOSZEWICZ |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | Mieczysław BASZKO |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Adam ANDRUSZKIEWICZ |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Krzysztof TRUSKOLASKI
|
Okręg nr 25 – Gdańsk
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jarosław SELLIN |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Kazimierz SMOLIŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Andrzej JAWORSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jan KILIAN |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Tadeusz CYMAŃSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Adam KOROL |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Sławomir NEUMANN |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Agnieszka POMASKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Jerzy BOROWCZAK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Małgorzata CHMIEL |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Magdalena BŁEŃSKA |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Ewa LIEDER
|
Okręg nr 26 – Gdynia
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jolanta SZCZYPIŃSKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Janusz ŚNIADEK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Dorota ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Marcin HORAŁA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jan KLAWITER |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Aleksander MRÓWCZYŃSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Marek BIERNACKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Henryka KRZYWONOS-STRYCHARSKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Kazimierz PLOCKE |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Tadeusz AZIEWICZ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Zbigniew KONWIŃSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Stanisław LAMCZYK |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Małgorzata ZWIERCAN |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Grzegorz FURGO
|
Okręg nr 27 – Bielsko-Biała
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Stanisław SZWED |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Stanisław PIĘTA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Kazimierz MATUSZNY |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jacek FALFUS |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Grzegorz PUDA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Mirosława NYKIEL |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Małgorzata PĘPEK |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Jerzy JACHNIK |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Mirosław SUCHOŃ
|
Okręg nr 28 – Częstochowa
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Szymon GIŻYŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Lidia BURZYŃSKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Andrzej GAWRON |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Konrad GŁĘBOCKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Izabela LESZCZYNA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Halina ROZPONDEK |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Tomasz JASKÓŁA
|
Okręg nr 29 – Gliwice
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Wojciech SZARAMA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Piotr PYZIK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Barbara DZIUK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jarosław GONCIARZ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Borys BUDKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Krystyna SZUMILAS |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Tomasz GŁOGOWSKI |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Paweł KOBYLIŃSKI |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Marta GOLBIK
|
Okręg nr 30 – Rybnik
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Izabela KLOC |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Grzegorz MATUSIAK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Grzegorz JANIK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Czesław SOBIERAJSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Teresa GLENC |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Gabriela LENARTOWICZ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Krzysztof GADOWSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Marek KRZĄKAŁA |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Krzysztof SITARSKI
|
Okręg nr 31 – Katowice
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Grzegorz TOBISZOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Bożena BORYS-SZOPA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Michał WÓJCIK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jerzy POLACZEK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Andrzej SOŚNIERZ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Marian ZEMBALA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Tomasz TOMCZYKIEWICZ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Danuta PIETRASZEWSKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Marek WÓJCIK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Wojciech KRÓL |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Grzegorz DŁUGI |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Monika ROSA |
Okręg nr 32 – Sosnowiec
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Ewa MALIK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Waldemar ANDZEL |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Dariusz STARZYCKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Robert WARWAS |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Beata MAŁECKA-LIBERA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Anna NEMŚ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Paweł BAŃKOWSKI |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Barbara CHROBAK |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Barbara DOLNIAK
|
Okręg nr 33 – Kielce
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Anna KRUPKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Krzysztof LIPIEC |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Maria ZUBA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Michał CIEŚLAK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Marek KWITEK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Dominik TARCZYŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Andrzej KRYJ |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Bogdan LATOSIŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Zbigniew ZIOBRO |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Grzegorz SCHETYNA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Marzena OKŁA-DREWNOWICZ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Artur GIERADA |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | Kazimierz KOTOWSKI |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | Krystian JARUBAS |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Piotr LIROY-MARZEC |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Adam CYRAŃSKI
|
Okręg nr 34 – Elbląg
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Leonard KRASULSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Zbigniew BABALSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jerzy WILK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Adam OŁDAKOWSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Jacek PROTAS |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Elżbieta GELERT |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Piotr CIEŚLIŃSKI |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Andrzej KOBYLARZ
|
Okręg nr 35 – Olsztyn
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Iwona ARENT |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Wojciech KOSSAKOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jerzy MAŁECKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jerzy GOSIEWSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Janusz CICHOŃ |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Anna WASILEWSKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Paweł PAPKE |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | Urszula PASŁAWSKA |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Andrzej MACIEJEWSKI |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Mirosław PAMPUCH
|
Okręg nr 36 – Kalisz
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Joanna LICHOCKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jan DZIEDZICZAK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Jan MOSIŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Tomasz ŁAWNICZAK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Piotr KALETA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Mariusz WITCZAK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Bożena HENCZYCA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Jarosław URBANIAK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Wojciech ZIEMNIAK |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | Andżelika MOŻDŻANOWSKA |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Jerzy KOZŁOWSKI |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Adam SZŁAPKA
|
Okręg nr 37 – Konin
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Witold CZARNECKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Zbigniew DOLATA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Ryszard BARTOSIK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Leszek GALEMBA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Krzysztof OSTROWSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Paweł ARNDT |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Tomasz NOWAK |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Bartosz JÓZWIAK |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Paulina HENNIG-KLOSKA
|
Okręg nr 38 – Piła
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Maks KRACZKOWSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Krzysztof ŁAPIŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Marcin PORZUCEK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Maria JANYSKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Jakub RUTNICKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Killion MUNYAMA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Zbigniew AJCHLER |
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe | Krzysztof PASZYK |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Błażej PARDA
|
Okręg nr 39 – Poznań
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Tadeusz DZIUBA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Szymon SZYNKOWSKI VEL SĘK |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Bartłomiej WRÓBLEWSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Szymon ZIÓŁKOWSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Rafał GRUPIŃSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Bożena SZYDŁOWSKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Waldy DZIKOWSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Jacek TOMCZAK |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Joanna SCHMIDT |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Marek RUCIŃSKI
|
Okręg nr 40 – Koszalin
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Czesław HOC |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Paweł SZEFERNAKER |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Małgorzata GOLIŃSKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Marek HOK |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Stanisław GAWŁOWSKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Paweł SUSKI |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Stefan ROMECKI |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Radosław LUBCZYK
|
Okręg nr 41 – Szczecin
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Joachim BRUDZIŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Leszek DOBRZYŃSKI |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Artur SZAŁABAWKA |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Michał JACH |
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość | Krzysztof ZAREMBA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Norbert OBRYCKI |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Sławomir NITRAS |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Magdalena KOCHAN |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Arkadiusz MARCHEWKA |
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP | Bartosz ARŁUKOWICZ |
Komitet Wyborczy Wyborców “Kukiz’15” | Sylwester CHRUSZCZ |
Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru | Piotr MISIŁO |