“Miłość dociera wszędzie…”- koncert charytatywny dla Gabrysia

Dzisiaj w Domu Kultury Mors odbył się koncert charytatywny zorganizowany przez wolontariuszy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Dębicy wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Kultury.

Wydarzenie, w którym udział wzięli m.in. tancerze Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance, grupy artystyczne SS Crew i Easy Bizzy, Zespół Pieśni i Tańca „Mali Igloopolanie”, „Złota Para”, przyciągnęło wielu widzów.  Z pokazem mody inspirowanym latami 50-tymi wystąpiły uczennice ZSZ nr 1 w Dębicy. Zgromadzeni goście mogli podziwiać także akrobatyczne występy braci Kłeczek – finalistów programu „Mam talent”. Gościem specjalnym wydarzenia był Konrad Pondo, aktor, model, konferansjer.

Bohaterem tegorocznego koncertu charytatywnego jest 4-letni Gabriel Szala z Dębicy, u którego dwa lata temu diagnozowano guza mózgu wraz z przerzutami na kręgosłupie. Gabryś dzielnie przetrwał już dwadzieścia jeden cyklów chemioterapii. Po konsultacji ze specjalistami, rodzice zdecydowali się poddać synka naświetlaniom promieniowaniem jonizującym. W najbliższym czasie odbędą się konsultacje dotyczące leczenia za granicą. I to właśnie na pokrycie kosztów dalszego leczenia, rehabilitacji i konsultacji organizowana była zbiórka. Tak, aby mały bohater- jak o Gabrielu mówi jego mama mógł dalej walczyć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *